Nasi specjaliści:

W salonie optycznym OQLARY OQLARKI oferujemy szeroki zakres usług związanych z diagnostyką, leczeniem oraz rehabilitacją narządu wzroku, a także doborem korekcji okularowej i soczewkowej dla dzieci i dorosłych.
Dzięki współpracy okulistów, ortoptystów, optometrystów oraz optyków zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę naszych małych i dużych Pacjentów.

Specjaliści 1

Renata Żółtowska

Optometrystka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, specjalizuje się w badaniu wzroku, doborze soczewek okularowych (progresywnych, relaksacyjnych, biurowych). Stylistka opraw okularowych z długoletnim doświadczeniem. Właścicielka salonu OQlary OQlarki.

Specjaliści 2

Joanna Zdybel

Ortoptyska, optometrystka, pedagog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, specjalizuje się w badaniu narządu wzroku pod kątem zeza, niedowidzenia oraz zaburzeń widzenia obuocznego i pracy mięśni okoruchowych. Zajmuje się rehabilitacją narządu wzroku prowadząc ćwiczenia ortoptyczne.

Specjaliści 3

Magdalena Tkaczuk

Optometrystka, optyk okularowy

Absolwentka "Optyki Okularowej i Optometrii" (I stopnia) na Uniwersytecie Warszawskim oraz "Optometrii" (II stopnia) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zajmuje się badaniem refrakcji i widzenia obuocznego, a także wstępną oceną stanu narządu wzroku. Specjalizuje się w doborze korekcji okularowych oraz soczewek kontaktowych.

Specjaliści 4

dr Marta Szaflik

Lekarz okulista

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, specjalizuje się w diagnostyce schorzeń siatkówki wykonując badania OCT I Angio-OCT. Wykonuje okulistyczne badania profilaktyczne, zajmuje się korekcją wad wzroku (okulary/szkła kontaktowe). Diagnozuje schorzenia przedniego i tylnego odcinka oka (zaćma, jaskra) oraz diagnostyka nużycy.

Specjaliści 5

Anna Furmańczuk

Lekarz okulista, okulista dziecięcy

Absolwentka Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego ze specjalizacją lekarz – pediatra. W 2001 roku otrzymała dyplom specjalisty chorób oczu. Specjalizuje się w badaniach oczu dzieci i dorosłych, chirurgii laserowej, operacyjnym i nieoperacyjnym leczeniu zeza i oczopląsu, a także leczeniu niedowidzenia. Swoje umiejętności i doświadczenie zdobywała na licznych szkoleniach i stażach w Szpitalu Uniwersyteckim w Lozannie, Essen, Madrycie, a także szpitalu Oftapro w Bukareszcie. Pracowała jako ekspert w dziedzinie nowotworów oka i oczodołu w Instytucie Marii Skłodowskiej-Curie w Paryżu. Od 2010 roku jest aktywnym członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Strabologów (ESA), Międzynarodowego Stowarzyszenia Strabologów (ISA) oraz Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Możliwe konsultacje w języku angielskim.